Instytut Medycyny Weterynaryjnej

Kontaktul. Gagarina 7, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 31
+48 56 611 30 93
e-mail: cw@umk.pl

Warsztaty ortopedyczne z zakresu osteotomii korekcyjnych u psów i kotów w IMW

Zdjęcie ilustracyjne
fot. dr n. wet. Łukasz Prost

W dniach 24-26.11.2023 wraz z Fundacją Ortopedii i Chirurgii Weterynaryjnej mieliśmy przyjemność być współorganizatorem warsztatów ortopedycznych z zakresu osteotomii korekcyjnych u psów i kotów (TTT “Emily”, DFO, PTO). Prowadzącymi szkolenie byli znani specjaliści z Europy: ECVS Diplomate Luca Vezzoni, ECVS Diplomate Lisa Piras, ECVS Diplomate Jakub Kaczmarek, dr n. wet. Łukasz Prost oraz dr n. wet. Michał Gnus.

W murach naszego Instytutu mieliśmy przyjemność gościć lekarzy weterynarii z całej Polski a także z Łotwy, Niemiec i Serbii. Szkolenie obejmowało wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzone na modelach kostnych i kadawerach. 

Cieszymy się, że nasz Instytut jest miejscem spotkań lekarzy weterynarii z pasją, którzy bezustannie chcą rozwijać swoje umiejętności. Niebawem relacja z kolejnych szkoleń.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.