Instytut Medycyny Weterynaryjnej

Kontaktul. Gagarina 7, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 31
+48 56 611 30 93
e-mail: cw@umk.pl

Trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji "Technologie Wspomaganego rozrodu" za nami.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Nadesłane

Pierniki, śnieg i Mikołaj? Wszystko to w pakiecie znaleźli uczestnicy trzeciej już edycji Międzynarodowej Konferencji "Technologie  Wspomaganego Rozrodu", która odbywała się w Toruniu 2-3 grudnia 2022r. Organizatorami tegorocznej edycji był nasz Instytut i Toruńska Fundacja Nauki i Edukacji Weterynaryjnej. W zaśnieżonym, pięknym Toruniu gościliśmy w tym roku, poza krajowymi, uczestników i prelegentów m. in. z Hiszpanii, Nigerii i Niemiec. W trakcie wykładów, ale i poza nimi, uczestnicy mieli okazję wymienić swoje doświadczenia dotyczące m. in. transferu zarodków oraz hodowli in vitro.

Mimo mroźnego czasu dobry humor i niegasnąca energia nie opuszczały naszych gości, których to upust mogli dać podczas uroczystej kolacji będącej podsumowaniem 1. dnia intensywnych naukowych dyskusji. Odpowiednio rozgrzani uczestnicy bawili się w szampańskich nastrojach niemal do świtu. Mimo świetnej zabawy 2. dnia frekwencja była wciąż na dobrym poziomie, a dyskusje wciąż merytorycznie sięgały wysoko. 

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem również za rok, tradycyjnie już w grudniu, by poza grzańcem i jarmarkiem świątecznym Toruń kojarzył się również ze świetnymi naukowo i organizacyjnie przygotowanymi weterynaryjnymi spotkaniami. 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.